سئوالات متداول ویژه برگزارکنندگان وبینار

قبل از برگزاری وبینار

چطور به ایسمینار اعتماد کنیم؟

ایسمینار علاوه بر دارا بودن نشان اعتماد الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و نشان ساماندهی وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات، با ۶ سال تجربه و فعالیت و برگزاری بیش از ۶۰۰ وبینار و رویداد آنلاین و همکاری با ده ها سازمان و موسسه معتبر یکی از رسانه های اصلی و شناخته شده آموزش و تولید محتوای وبیناری است. گواه این حرف برندهایی هستند که از خدمات ایسمینار استفاده کرده اند همچون روزنامه دنیای اقتصاد، فرادرس، دانشگاه آزاد اسلامی، صندوق نوآوری و شکوفایی، دیجی کالا، اخبار رسمی، آی‌کن و …

برای برگزاری وبینار تو ایسمینار باید چیکار کنم؟

اول در سایت ایسمینار عضو شوید. عضویت رایگان است. سپس در سایت بر روی گزینه ایجاد وبینار جدید کلیک کنید و اطلاعات وبینارتان اعم از عنوان وبینار، سرفصل ها، بلیت ها و … را بنویسید.

از چه نرم افزاری برای برگزاری وبینار می توانم استفاده کنم؟

در ایسمینار امکان استفاده از نرم افزار Adobe Connect و اسکای روم را برای شما فراهم کرده ایم.

برگزاری وبینار چقدر هزینه داره؟

در حال حاضر کارمزدی از مبالغ پرداخت شده توسط ثبت نام کنندگان کسر نمی شود. هزینه اولیه ای که برای برگزاری وبینار باید پرداخت کنید مربوط به استفاده از نرم افزار وبینار است. هزینه براساس هر دقیقه محاسبه میشود. هر دقیقه استفاده از نرم افزار ادوبی کانکت تا ۱۰۰ نفر کاربر آنلاین به صورت همزمان ۳۰۰ تومان، تا ۲۰۰ کاربر ۵۰۰ تومان و تا ۳۰۰ کاربر ۸۰۰ تومان است. هر دقیقه استفاده از نرم افزار اسکای‌روم تا ۱۰۰ نفر کاربر آنلاین به صورت همزمان ۴۰۰ تومان، تا ۲۰۰ کاربر ۶۵۰ تومان و تا ۳۰۰ کاربر ۹۰۰ تومان است.

هزینه ساعتی استفاده از نرم افزار اسکای روم معادل ۲۴ هزار تومان برای ۱۰۰ نفر کاربر آنلاین به طور همزمان، ساعتی ۳۹ هزار تومان برای ۲۰۰ نفر کاربر آنلاین به طور همزمان و ساعتی ۵۴ هزار تومان برای ۳۰۰ کاربر آنلاین به طور همزمان است.

چند نفر می توانند در وبینارم آنلاین شوند؟

در حال حاضر ۳۰۰ کاربر به صورت همزمان میتوانند آنلاین شوند.

می خوام وبینارم را رایگان برگزار کنم آیا باید باز هم هزینه ای بپردازم؟

بله شما برای استفاده از نرم افزار برای برگزاری وبینار باید هزینه ای را پرداخت کنید.

وبینارم رایگان است آیا کاربرانم باید هزینه ای به شما بپردازند؟

خیر. نیاز به پرداخت هزینه از جانب آنها نیست.

نرم افزار ادوب کانکت بهتره یا اسکای روم؟ از کدومش استفاده کنم؟

برخی از ویژگی های نرم افزار اسکای روم:

  • نیاز به نصب نرم‌افزاری ندارد هم برای شرکت کننده و هم مدرس
  • مشکل ضبط وبینار (نیاز به نصب جداگانه یک افزونه دارد)
  • کیفیت بد لحظه‌ای صدا در برخی موارد (زیاد آزاردهنده نیست)
  • نیاز به اینترنت به مراتب بهتر نسبت به ادوبی کانکت دارد حداقل ۱.۵ برابر.

 

برخی از ویژگی های نرم افزار ادوب کانکت:

  • نیاز به نصب نرم‌افزار دارد هم برای شرکت کننده و هم مدرس
  • ضبط اتوماتیک فقط با یک کلیک
  • حرف ی در نوشته‌های فارسی اگر عربی نباشد کلمه بهم ریخته نشان داده می شود
  • در چت باکس در موبایل حروف فارسی به هم ریخته نمایش داده می شود.

در نرم افزار وبینار می تونم فایل ارائه داشته باشم یا صفحه دسکتاپم را به کاربران نشان بدم؟

بله. می توانید فایل ارائه داشته باشید، صفحه دسکتاپتان را نشان دهید، امکان وصل کردن تصویر و صدای چندین مدرسین به صورت همزمان وجود دارد. می توانید ویدئوی کوتاه و موسیقی هم پخش کنید. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

می تونم قبل از ثبت وبینار در ایسمینار، دمویی از نرم افزارهای برگزاری وبینار داشته باشم؟

بله. هم می توانید دموی نرم افزار ادوبی کانکت را داشته باشید و هم دموی نرم افزار اسکای روم. در ادامه دسرسی به هر یک توضیح داده شده است:

دموی نرم افزار ادوبی کانکت:
لطفا از طریق راهنمای حضور در وبینار نرم افزار ادوبی کانکت را نصب کنید. پس از نصب، نرم افزار را باز کرده و لینک زیر را در نرم افزار وارد کنید:
live.eseminar.tv/demoo

از نام کاربری و رمز عبور زیر برای ورود استفاده کنید:
username:sokhanran
pass:12345

با اکانت سخنران فقط دو نفر می توانند برای انجام دمو وارد شوند. لطفا در حین دمو، به هیچ وجه دکمه ضبط را نزنید. چون این لینک دمو عمومی است.

دموی نرم افزار اسکای روم:

لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید:
http://live3.eseminar.tv/ch/demo

از نام کاربری و رمزعبور زیر برای ورود استفاده کنید:

username= sokhanran
pass: 12345

راهنمای استفاده از اسکای روم:

https://eseminar.tv/upload/dl/Skyroom-Hosts.pdf

وبینارم را میتونم ضبط کنم؟ اصلا این قابلیت وجود داره؟

در محیط نرم افزار ادوب کانکت گزینه رکوردینگ وجود دارد و برای ضبط کردن وبینار در اسکای روم باید افزونه اختصاصی نصب و یا از نرم افزارهای تصویربرداری از صفحه نمایش مانند کمتژیا استفاده کنید.

برای برگزاری وبینار سرعت اینترنتم چقدر باید باشد؟

برای برگزاری وبینار باید نرخ آپلود اینترنت تان بالا باشد. برای محاسبه نرخ آپلود اینترنت می توانید از سایت speedtest استفاده نمایید. حداقل نرخ آپلود اینترنت باید بیشتر از ۱ مگابیت بر ثانیه باشد.

برای برگزاری وبینار به چه امکاناتی نیاز دارم؟

برای برگزاری وبینار باید از لپ تاپ استفاده کنید چون بر روی لپ تاپ هم وب کم قرار دارد و برای پخش صدا هم می توانید از میکرفون لپ تاپ استفاده کنید. در صورتی که از کیفیت صدای میکروفون لپ تاپ راضی نیستید می توانید از هندزفری موبایل یا هدست هم استفاده کنید.

برای برگزاری وبینار می تونم از موبایل استفاده کنم؟

برای تسلط بیشتر هنگام سخنرانی و تدریس در وبینار به شما پیشنهاد می کنیم که از لپ تاپ استفاده کنید که هم بتوانید بهتر وبینار را مدیریت کنید و هم وبینار را ضبط کنید.

کاربران من برای شرکت تو وبینار باید از چه ابزاری استفاده کنند؟

کاربران با استفاده از موبایل، تبلت و کامپیوتر می‌توانند در وبینار شرکت کنند. همچنین می توانند با سیستم عامل IOS و Android نیز در وبینار شرکت کنند.

کاربران من چگونه می توانند وارد وبینار شوند؟

کاربران ابتدا باید در وبینار شما ثبت نام کنند و حتما باید صفحه راهنمای حضور در وبینار را به صورت کامل مطالعه نمایند. در روز برگزاری وبینار، نیم ساعت پیش از آغاز وبینار باید وارد پنل کاربری‌شان در ایسمینار شوند و از بخش «وبینارهای خریداری شده من» بر روی گزینه «ورود به وبینار» کلیک کنند تا به صورت خودکار وارد محیط وبینار شوند.

آیا می‌تونم فقط برای تعداد خاصی از افراد وبینار برگزار کنم و فقط شاگردهای خودم تو وبینار ثبت نام کنند؟

بله، شما در زمان ایجاد وبینار می توانید گزینه رویداد خصوصی را انتخاب کنید. بعد از ثبت و انتشار وبینار در ایسمینار، فقط افرادی می توانند صفحه رویداد شما را ببینند که شما لینک صفحه وبینار را در اختیارشان قرار داده باشید. در نظر داشته باشید برای رویدادهای خصوصی، ایمیل یادآوری و راهنمای حضور از سمت ایسمینار ارسال نمی شود.

من ثبت نامی های وبینارم را دارم میتوانم با استفاده از سایت شما وبینارم را برگزار کنم؟

بله این امکان فقط برای رویدادهای خصوصی فراهم است. در هنگام ثبت وبینارتان در ایسمینار باید گزینه رویداد خصوصی را انتخاب کنید.

چجوری باید اطلاعات کاربرانم را وارد کنم؟

می توانید از امکان ثبت‌نام دستی کاربران از طریق اکسل استفاده کنید. برای این کار باید لیست کاربران خود را در فرمت از پیش تعیین شده در اکسل وارد کنید و در پنل کاربری تان در ایسمینار آپلود کنید.

اگر از امکان ثبت‌نام دستی کاربران از طریق اکسل استفاده کنم، کاربرانم چطور باید وارد وبینار شوند؟

شما باید راهنمای حضور در وبینار را برای آنها ارسال کنید و به صورت کامل و دقیق فرایند ورود را توضیح دهید. آنها باید وارد پنل کاربریشان که شما در ایسمینار برای آنها ساخته اید شوند و از بخش «وبینارهای خریداری شده من» بر روی گزینه «ورود به وبینار» کلیک کنند تا به صورت خودکار وارد محیط وبینار شوند.

وبینارم را چند روز قبل از برگزاری وبینار باید در ایسمینار ثبت کنم؟

شما حداکثر ۳ روز پیش از برگزاری وبینار می توانید وبینارتان را در ایسمینار ثبت کنید. به دلیل اینکه شما بتوانید زمان کافی برای اطلاع رسانی وبینارتان و جذب مخاطبان داشته باشید و همچنین نحوه کار کردن با نرم افزار را یاد بگیرید و از بابت بخش های فنی وبینار خیالتان راحت شود.

قصد برگزاری یک وبینار با چندین سخنران را دارم، آیا این امکان وجود دارد؟

بله در هنگام ثبت وبینار جدید می توانید برای وبینارتان یک مدرس اصلی و چندین مدرس فرعی تعیین کنید.

می خواهم وبینارهای چند جلسه ای یا دوره آنلاین برگزار کنم، این امکان رو دارید؟

بله. در هنگام ثبت وبینارتان، از بخش جلسات می توانید هر تعداد  جلسه که می خواهید برای آن تعریف و برای هر یک ساعت و تاریخ برگزاری را نیز مشخص کنید.

نحوه ی تسویه حساب با برگزارکنندگان وبینار به چه صورت است؟

برگزارکننده می تواند بعد برگزاری وبینار از بخش مالی در پنل مدیریت وبینار، درخواست تسویه حساب دهد. ایسمینار مبالغ دریافتی بابت فروش بلیط وبینار را تا ۷۲ ساعت کاری(شنبه تا چهارشنبه) پس از دریافت درخواست تسویه حساب به حساب مدیر وبینار پرداخت می کند.

آیا این امکان هست که مبلغ ثبت نام در وبینار به صورت مستقیم به حساب برگزارکننده واریز گردد؟

خیر.

آیا برای برگزاری وبینار حتما باید آنلاین شد؟

بله، سخنران باید در زمان مقرر آنلاین شود و به صورت زنده صحبت کند و اجازه پخش فایل ویدئویی وبینارهای ضبط شده را ندارد. وبینار باید به صورت زنده برگزار شود.

آیا می توانم فیلم آموزشی خودمو بدون برگزاری وبینار در ایسمینار بفروشم؟

خیر. در حال حاضر این امکان وجود ندارد.

ایجاد وبینار

برگزارکننده وبینار میتونه شخص باشه؟ من مجموعه یا شرکتی ندارم.

بله برگزارکننده وبینار می تواند همان مدرس وبینار باشد.

از کجا باید وبینار ایجاد کنم؟

در صفحه اصلی یا پنل کاربری شما گزینه ایجاد وبینار وجود داره. همچنین از طریق این لینک میتونین وبینارتون رو ایجاد کنین.

دستیار پشتیبانی چی هست؟

در صورتی که بخواهید از دستیار پشتیبانی استفاده کنید ایسمینار یک نفر را به عنوان پشتیبان اختصاصی به شما معرفی می کند تا تست صدا، تصویر و اینترنت را با مدرس انجام دهد و در وبینار نیز حضور خواهد داشت و اگر افرادی که در وبینار شما ثبت نام کرده اند برای ورود به وبینار با مشکلی مواجه شدند می توانند با پشتیبان تماس بگیرند تا دیگر شما درگیر مشکلات فنی کاربران نشوید.

هزینه هر ساعت پشتیبانی وبینار، ۳۰ هزار تومان است. در هنگام ثبت وبینارتان می‌توانید برای افزونه پشتیبانی درخواست دهید.

بسته گرافیک چی هست؟

اگر برای وبینارتان پوستر ندارید می توانید از بسته گرافیک ما استفاده کنید. هزینه استفاده از این افزونه ۵۰ هزار تومان است.

بسته گرافیک شامل چه اقلامی میشه؟

در هنگام سفارش بسته گرافیک می توانید از دو پکیج موجود یکی را انتخاب کنید. طرحی متفاوت از این پکیج ها برای شما آماده نمی شود. بسته گرافیک شامل پوستر وبینار برای قرارگیری در سایت، پست و استوری است.

اگر بسته گرافیک سفارش بدم تا کی آماده میشه؟

آماده سازی بسته های گرافیک بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری زمان می برد. بعد از آماده سازی، طرح اولیه جهت تایید خدمت شما ارسال می شود.

من خودم می تونم پشتیبان وبینارم باشم؟

احتمالا بتونین! اما تصور کنین اگر شما مدرس وبینار باشین نمی تونید حین تدریس جوابگوی مشکلات احتمالی کاربران باشین! به همین خاطر پیشنهاد میکنیم یا فرد دیگه‌ای به غیر از خودتون رو پشتیبان معرفی کنین یا از دستیار پشتیبانی ما کمک بگیرین.

فروش ویدئو متمرکز و غیرمتمرکز یعنی چی؟

فروش متمرکز یعنی ویدئوی وبینار را بعد از برگزاری به صورت انحصاری در ایسمینار به فروش برسانید و فروش غیر متمرکز یعنی ویدئوی وبینارتان را در سایت خود و یا به طرق دیگر به فروش برسانید.

اگر بعد از برگزاری وبینار نظرم عوض بشه می توانم ویدئوی وبینار را برای فروش قرار بدهم؟

بله بعد از برگزاری می توانید به پشتیبانی ما تیکت ارسال کنید و درخواست بدهید.

بعد از ایجاد وبینار

من یک وبینار تعریف کرده ام ولی هنوز بر روی سایت منتشر نشده است، علت آن چیست؟

بعضی اوقات ممکن است شما وبینارتان را به صورت پیش نویس در پنل کاربری تان ذخیره کرده باشید و برای ما ارسال نکرده باشید که در این صورت باید گزینه «ثبت و ارسال برای تایید» را انتخاب نمایید تا وبینار شما برای بررسی به دست ما برسد.
بعضی اوقات نیز وبینار شما به دلیل کافی نبودن و یا ناقص بودن اطلاعات منتشر نمی شود و دلیل رد شدن آن نیز برای شما ارسال می شود تا اصلاح و برای بررسی مجدد ارسال نمایید.

وبینارم را ثبت کرده ام چگونه می توانم به نرم افزار وبینار دسترسی داشته باشم؟

به محض پرداخت صورت حساب وبینارتان فعال میشود و از پنل کاربری بخش “وبینار های ایجاد شده ی من” می‌توانید بعد از نصب نرم افزار وبینار، بر روی دکمه‌ی “ورود به وبینار” کلیک کنید و وارد محیط برگزاری وبینار شوید.

مدرس وبینار خودم نیستم و شخص دیگری است. چطور باید وارد وبینار بشه؟

شما در زمان ثبت وبینار و در زمان تعریف مدرس ایمیل ایشان را وارد می کنید و بعد از ثبت یک ایمیل از طرف سایت برای مدرس ارسال می شود که حاوی اطلاعات ورود به وبینار است. همچنین شما میتوانید میتوانید لینک ورود مستقیم به نرم‌افزار را برای مدرس ارسال کنید.

یک وبینار ایجاد کرده ام و برای آن بلیط های پولی تعریف کرده ام، آیا می توانم به چند نفر بلیط رایگان بدهم؟

بله شما می توانید کد تخفیف ۱۰۰ درصدی تعریف کنید و در اختیار آنها قرار دهید تا بدون پرداخت هزینه بتوانند در وبینارتان ثبت نام کنند.

ظرفیت بلیت هایی که تعریف کرده بودم تمام شد. چجوری باید افزایش بدهم؟

از طریق پنل کاربری تان و از بخش ویرایش بلیت ها میتوانید ظرفیت آن را افزایش دهید.

امکان افزایش ظرفیت کاربران آنلاین وجود دارد؟ تعداد ثبت نامی ها از ظرفیت نرم افزاری که خریده بودم بیشتر شده

بله این امکان وجود دارد. هزینه مابه التفاوت آن از شما دریافت می شود و ظرفیت کاربران آنلاین را افزایش میدهیم.

بلیت وبینارم را تا چه زمانی می توانم به فروش برسانم؟

شما می‌توانید بلیت وبینار را تا زمان پایان وبینارتان تعریف نمایید. درصورتی که دوره ی آنلاین تعریف کرده اید، تا پایان آخرین جلسه می‌توانید بلیت های خود را باز بگذارید.

من یک وبینار تعریف کرده ام و بر روی سایت منتشر شده است، آیا می توان زمان برگزاری آن را تغییر داد و یا آن را حذف کرد؟

در صورتی که قصد تغییر تاریخ وبینار را داشته باشید باید حداکثر ۱ روز قبل از زمان برگزاری وبینار به ایسمینار و ثبت نام کنندگان اطلاع دهید. هر برگزارکننده و مدرس وبینار تنها ۱ بار می تواند تاریخ وبینار را تغییر دهد.
برای تغییر تاریخ وبینار باید وارد «پنل کاربری» شوید و تیکت پشتیبانی به دپارتمان برگزاری وبینار ارسال کنید و تاریخ جدید را اعلام نمایید. در صورتی که برای تاریخ فعلی وبینارتان افرادی ثبت نام کرده اند شما موظف هستید حداکثر ۱ روز قبل از تاریخ فعلی، تاریخ جدید را به آن ها اطلاع دهید و در صورت عدم موافقت آنها با تاریخ جدید بایستی تمام مبلغ دریافتی از کاربران به آن ها عودت داده شود.

وبینارم عمومی هست، می توانم کاربرانم را خودم به صورت دستی به وبینار اضافه کنم؟

خیر برای وبینارهای عمومی این امکان وجود ندارد.

اگر برای وبینارم ثبت نامی وجود داشته باشد اما در زمان برگزاری وبینار هیچ شرکت کننده ای آنلاین نشد، میتوانم وبینارم را لغو و یا تاریخ جدیدی برای آن تعریف کنم؟

اگر بلیتی که برای وبینارتان تعریف کرده اید شامل ارائه ویدئوی وبینار به ثبت نام کنندگان باشد، شما موظف به برگزاری وبینار در تاریخ و زمان مقرر هستید و به هیچ عنوان امکان لغو وبینار را ندارید و بایستی وبینار را برگزار و ویدئوی آن را ضبط کنید.

ایسمینار برای دیده شدن بیشتر وبینارم چه کمکی می‌کند؟

برای افزایش میزان دیده شدن وبینارتان می توانید از بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی ایسمینار استفاده کنید. ایسمینار به منظور اطلاع رسانی ۳ بسته برنزی، نقره‌ای و طلایی را تدارک دیده که قیمت هر کدام به ترتیب ۲۵۰، ۴۵۰ و ۷۰۰ هزار تومان است.

چطوری می توانم این بسته ها را خریداری کنم؟

بعد از انتشار وبینارتان در ایسمینار این امکان وجود دارد. برای خرید باید وارد پنل مدیریت وبینار شوید. پیش از سفارش حتما از تیم بازاریابی ایسمینار مشاوره بگیرید تا بسته مناسب را به شما معرفی کنند.

بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی شما چه بازخوردی داره؟

در صورتی که از بسته های تبلیغاتی ما استفاده کنید ما به طور میانگین و به ترتیب ۲۰۰، ۴۰۰ و ۶۰۰ بازدید کننده وارد صفحه وبینار شما در ایسمینار می کنیم. نرخ تبدیل ثبت نامی های وبینار شما متغیر است به عنوان مثال تعداد ثبت نامی ها به عواملی همچون قیمت بلیت های وبینار، عنوان وبینار، سرفصل ها و توضیحات آن که چقدر متقاعد کننده هستند و رزومه و تجربه مدرس و … بستگی دارد.

وبینارم خصوصی هست می توانم از بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی شما استفاده کنم؟

خیر، بسته های اطلاع رسانی فقط برای وبینارهای عمومی قابل استفاده هستند.

بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی را خریدم کی اجرا میشه؟

۲ روز بعد از ثبت درخواست توسط شما، برنامه زمانی اجرای تبلیغات خدمت شما ارسال می شود.

تعداد زیادی وبینار می خوام برگزار کنم، اگر برای همه آنها بخوام بسته تبلیغاتی خریداری کنم تخفیف میدید؟

بله. درخواست خودتان را از طریق تیکت به واحد بازاریابی ارسال کنید و نام بسته هایی که قصد خریداری آن را دارید بنویسید.

چطوری وبینارها در اسلایدشو و بخش وبینارهای ویژه نمایش داده می شوند؟

وبینارهایی در این بخش نمایش داده می شوند که بسته های اطلاع رسانی و تبلیغاتی ایسمینار را خریداری کرده باشند.

چرا وبینارم در بخش آخرین وبینارها نیست؟

وبینارهایی که به تازگی در سایت فعال شده باشند به صورت خودکار و رایگان در این بخش نمایش داده می شوند. محدودیت در تعداد نمایش وبینارها در این بخش وجود دارد و به همین علت ممکن است برخی از وبینارها نمایش داده نشود.

وبینارم رایگان است چرا در بخش وبینارهای رایگان نشان داده نمی شود؟

محدودیت در تعداد نمایش وبینارها در این بخش وجود دارد و به همین علت ممکن است برخی از وبینارها نمایش داده نشود.

در صورتی که فراموش کنم وبینارم را ضبط کنم چه اتفاقی خواهد افتاد؟

اگر در تعریف بلیت برای وبینارتان ذکر کرده باشید که ویدئوی وبینار را در اختیار ثبت نام کنندگان قرار می دهید، باید وبینار را مجددا برگزار کرده و ویدئوی آن را ضبط کنید.

بعد از برگزاری وبینار

من می خوام فایل ارائه و چند تا فایل دیگر را به کاربران وبینارم بدهم. آیا این امکان وجود دارد؟

بله شما می توانید فایل های مورد نیازتان را در فرمت زیپ برای ما ارسال کنید تا در پنل کاربری شان در ایسمینار قرار دهیم.

وبینارم را با ادوبی کانکت برگزار کردم، ویدئوی آن را چطور دانلود کنم؟

راهنمای دریافت ویدئو برای شما ارسال می شود.

ویدئوی وبینار را کی به کاربران میدید؟

اگر وبینار شما با استفاده از نرم افزار ادوب کانکت برگزار شود و ویدئوی وبینارتان را ضبط کرده باشید، بعد از برگزاری وبینار کاربران می توانند وارد پنل کاربری شان در ایسمینار شوند و بازپخش وبینار را به صورت آنلاین مشاهده کنند. ویدئوی قابل دانلود هم حداکثر تا ۳۰ روز کاری بعد از برگزاری وبینار در پنل کاربری قرار میگیرد.

بعد از برگزاری وبینار می توانم ویدئوی آن را به فروش برسانم؟

بله بعد از برگزاری وبینار می توانید ویدئوی ضبط شده آن را در وب سایت ایسمینار برای فروش قرار دهید. و از این طریق نیز درآمد کسب کنید.

شما چند درصد کارمزد از فروش ویدئوی وبینار دریافت می کنید؟

اگر ویدئوی وبینار را به صورت انحصاری در ایسمینار به فروش برسانید کارمزد دریافتی ما ۳۰ درصد از فروش و اگر ویدئوی وبینارتان را در سایت خود یا به طرق دیگر به فروش برسانید کارمزد دریافتی ما ۵۰ درصد از فروش خواهد بود.

تسویه حساب فروش ویدئوها به چه صورت هست؟

تسویه درآمد حاصل از فروش ویدئوها یک بار در ماه انجام می شود و باید مبلغ حساب شما حداقل ۱۰۰ هزار تومان باشد.