وبلاگ ایسمینار

نسخه جدید وب سایت ایسمینار

نسخه بتا وب سایت ایسمینار منتشر شد

بله درست متوجه شدین، نسخه جدید ایسمینار بعد از ۴ سال منتشر شده 🙂

ایسمینار از مهر ماه ۱۳۹۲ آغاز به کار کرد و امروز بیش از چهار سال از با هم بودنمان میگذره، در این چهار سال با وجود تمام فراز و نشیب ها و کم و کاستی ها در کنار ما بودین و افتخار مهارت افزایی و خدمت گزاری شما را داشتیم.

اکنون زمان آن رسیده بار دیگر بر کلام و قول آغازینمان که راستی و درستی در تولید و ارایه محتوای آموزشی با کیفیت، ارزشمند و کوتاه مدت وبیناری بوده تاکید کرده، با شادی و مسرت به اطلاع برسانیم، شروع راهی نو و پر قدرت از فعالیت های جدید و گسترده در ایسمینار جدید پیشروی ماست و نظرات، علاقه مندی ها و پیشنهادات شما سروران، چراغ راهمان در مسیر جدید خواهد بود.

نسخه بتا ایسمینار جدید را در اولین روز از سال ۲۰۱۸ منتشر کردیم. در نسخه جدید سعی کردیم که امکانات بیشتری را برای شما کاربران عزیزمان فراهم کنیم البته قابل ذکر است که این نسخه بتا وب سایت ایسمینار است و به مرور امکانات و قابلیت های بیشتری به آن افزوده خواهد شد. همچنین پذیرای نظرات همه دوستانی هستیم که از سایت جدیدمان استفاده خواهند کرد، زیرا با دریافت نظرات شما می توانیم ایرادات احتمالی را برطرف کنیم.

پیشنهاد میکنیم این مقاله رو هم بخونید: وبینار چیست (سمینار آنلاین یا رویداد آنلاین)

نمایی از صفحه اصلی وب سایت ایسمینار

صفحه اصلی وب سایت ایسمینارهمراه ما باشید تا با برخی از امکانات جدیدی که به وب سایت ایسمینار اضافه شده بیشتر آشنا بشین.

پنل کاربری

زمانی که در ایسمینار ثبت نام می کنین می تونین پنل کاربری تون رو تکمیل کنین و یا اطلاعات خودتون رو تغییر بدین. همچنین اگر در وبیناری ثبت نام کنین می تونین اطلاعات تکمیلی وبینار همچون لینک ورود به وبینار، دریافت فایل ویدئویی و … را در بخش «وبینارها» که در پنل کاربری تون قرار داره مشاهده کنین. در ادامه می تونین در خصوص کاربرد هر یک از گزینه هایی که در بخش «وبینارها» قرار داره اطلاعات بیشتری کسب کنین.

۱-ورود به وبینار

برای اینکه دسترسی به محیط برگزاری وبینار و حضور در وبینار راحت تر بشه، لینک ورود به وبینار را در پنل کاربری شما قرار دادیم تا بتونین به صورت مستقیم وارد لینک برگزاری وبینار بشین. توجه داشته باشین که مثل همیشه یوزرنیم شما ایمیل شماست و رمز ورود هم شماره موبایلتون هست.

پس موقع ثبت نام لطفا مشخصاتتون رو به صورت صحیح وارد کنین تا خدای نکرده زمان برگزاری وبینار به مشکل برنخورین چون ما با بر اساس اطلاعاتی که شما موقع ثبت نام وارد می کنین یوزرنیم و رمز وورد به وبنیار رو تعریف می کنیم.

لینک حضور در وبینار

۲-تکمیل پرداخت

ممکن است در یکی از وبینارهای ایسمینار ثبت نام و مشخصاتتون رو وارد کنین اما در همان زمان امکان پرداخت وجه وبینار رو نداشته باشین، به همین دلیل در پنل کاربری شما گزینه «تکمیل پرداخت» رو گذاشتیم تا در هر ساعت از شبانه روز بتونین پرداخت رو انجام بدین.

پرداخت هزینه وبینار

۳-ویدئو وبینار

برای اینکه بتونین به ویدئوی وبینارها دسترسی داشته باشین و همیشه تو حساب کاربری تون موجود باشه، گزینه «ویدئو وبینار» رو قرار دادیم تا مشکلی برای دریافت و مشاهده فایل ویدئویی وبینارها پس از برگزاری نداشته باشین.

دانلود فیلم وبینار

در آپدیت جدید ایسمینار پیش از سال ۱۳۹۷، امکان خرید ویدئوی وبینارها به صورت آنلاین فراهم شده است، برای آموزش خرید ویدئوی وبینارهای برگزار شده کلیک کنید.

 

۴-لینک آفلاین

شما در این قسمت می تونین ویدئوی وبینار رو بصورت آفلاین مشاهده کنین.

ویدئوی ضبط شده وبینارامکان جستجو در سایت

اگر به وبیناری با موضوع خاصی که پیش تر برگزار شده است نیاز دارین و یا می خواهین تو وبینار جدیدی ثبت نام کنین می تونین از بخش جستجوی وب سایت استفاده کنین. شما می تونین نام سخنران، موضوع یا نام وبینار رو وارد کنین و با صرف کمترین زمان به وبینار مورد نظرتون دسترسی داشته باشین.

جستجو در سایتلازمِ که اعلام کنیم لوگوی ما هم جوان شده و تغییر کرده ? در ادامه می تونین اطلاعات بیشتری در مورد لوگوی جدیدمون دریافت کنین:

بیانیه لوگوی جدید وب سایت ایسمینار

ایده ی طراحی لوگو برگرفته از سه المان حرف e، چشم و برودکست می باشد، که چشمِ انسان نماد تماشا کردن و دیدن است. برودکستینگ که به معنی پخش زنده است، نماد و هوین اصلی برند می باشد.

در طراحی لوگو سعی شده تمام این المان ها به صورت فرمی روی اصول و واحد طراحی شود.

المان های لوگوی ایسمینار

در نهایت لوگوی جدید ایسمینار با تلفیق ۳ المان فوق الذکر به صورت زیر طراحی شده:

لوگوی ایسمینار

اگر چنانچه همچون گذشته ایسمینار را متعلق به خود و مفید برای مهارت افزایی و یادگیری می دونین، با کلیک بر لینک زیر، وارد ایسمینار جدید شده و با بازنشانی رمز عبور و تکمیل پروفایلتان، بار دیگر ما را با همراهیِ ارزشمندتان، دلگرم کنین.

نکته ورود به پنل کاربری
برای ورود به پنل کاربری و تکمیل پروفایلتان نیاز هست بروی گزینه «رمز عبور را فراموش کرده ام» کلیک کنین و در بخش «نام کاربری یا ایمیل» ایمیلی که در سایت پیشین ایسمینار، نام کاربری شما بوده را بنویسین.

برای ورود به پنل کاربری و تکمیل پروفایلتان کلیک کنید.