وبلاگ ایسمینار

جمعه وبیناری 97

رکورد فروش روزانه ایسمینار در جمعه وبیناری شکست!

جمعه وبیناری برای اولین بار در تاریخ دوم و سوم آذر ماه ۱۳۹۷ برگزار شد. در بزرگترین فروش وبیناری، ایسمینار توانست به کمک شما همراهان همیشگی و البته همراهان جدیدمان، رکورد بیشترین تعداد ثبت نامی در وبینار، خرید ویدئوی وبینارهای برگزار شده و فروش یک روز را در تاریخ فعالیت خود ثبت کند.

در جمعه وبیناری برای وبینارها و ویدئوی وبینارهای برگزار شده تخفیف های ۴۰ تا ۸۰ درصدی ارائه شد که برخی محصولات تا ۲۰۰ هزار تومان تخفیف را نیز شامل می شدند. ارزش ریالی کل پیشنهادات شامل ۷ وبینار و ۱۴ ویدئوی وبینار، حدود ۱۳ میلیون ریال بوده است.

جمعه وبیناری ایسمینار

در دو روز  (۲ و ۳ آذر) بیش از ۲۰ هزار بازدید از صفحه جمعه وبیناری ایسمینار انجام شد که مجموعا ۳۰۰۰ خرید موفق را به دنبال داشت. میانگین سنی خریداران جمعه وبیناری ۲۵ تا ۳۴ بود که ۹۱ درصد از آنها را آقایان و ۹ درصد را خانم ها تشکیل دادند اما با این حال متوسط خرید خانم ها کمی بیشتر از آقایان بوده است. در این مورد پرچم بانوان ایسمیناری بالاست 😉

همچنین ۵۱ از درصد خریداران از طریق موبایل، ۴۶ درصد از طریق کامپیوتر و ۳ درصد تبلت، وارد صفحه فروش جمعه وبیناری شده و متوسط حضور آنها در این صفحه، ۵ دقیقه بوده است.

این کمپین توسط بیش از ۲۰ رسانه اینترنتی پوشش خبری داده شد و در طول کمپین جمعه وبیناری، بازدید از سایت ایسمینار، نسبت به روزهای عادی، ۲۷۰۰ درصد و تعداد افراد بازدیدکننده سایت، ۱۲۰۰ درصد رشد داشت!

۵۰ درصد از مشتریان خرید اولی و متوسط خرید هر نفر ۳ وبینار یا ویدئو بوده است. همچنین به طور متوسط هر ۲ دقیقه یک خرید جدید و متوسط خرید هر نفر ۵۰ هزار تومان ثبت شده است.

بیشترین تعداد فروش مربوط به موضوعات کسب و کار و استارتاپی، بازاریابی و رشد فردی بود. از جمله پرفروش ترین ویدئوی وبینارهای فروخته شده در جمعه وبیناری می توان به ویدئوی وبینارهای بازاریابی محتوا در شبکه های اجتماعی، هک سئو و ابزارهای آن، شناخت نیاز واقعی مشتریان، کارگاه آنلاین راه‌اندازی استارتاپ به سبک یک فاندر ایرانی و… اشاره کرد.

از همه عزیزانی که در کنار ما رکورد فروش روزانه ایسمینار را شکستند، بسیار ممنونیم 

 

اگر نمیخواهید کمپین‌های ویژه بعدی ما را از دست بدهید، میتوانید همین الان تو خبرنامه ما عضو بشوید: