وبلاگ ایسمینار

رویداد روز وبینار برگزاری وبینار

رویداد روز وبینار (Webinar Day)، اولین رویداد تخصصی وبینار

ایسمینار به عنوان اولین پلتفرم تخصصی وبینار از سال ۱۳۹۲، تأثیر قابل توجهی در تسهیل فعالیت برگزاری وبینار داشته و در این سال‌ها با برگزاری وبینارهای مختلف، برای فرهنگ‌سازی و بهبود فضای برگزاری وبینار (سمینار آنلاین،کلاس آنلاین، همایش آنلاین) در ایران تلاش کرده است. به همین خاطر تصمیم گرفتیم برای آگاهی‌بخشی بیشتر و کمک به توسعه فعالیت برگزارکنندگان وبینار، یک رویداد تخصصی مدیریت و برگزاری وبینار را تحت عنوان «روز وبینار یا وبینار دِی» برگزار کنیم.

در وبینار دِی، ۴ تاک تخصصی و انتقال تجربه و ۲ پنل چالشی درباره اهمیت و تاثیر وبینار در کسب‌و‌کارها و بازاریابی و فروش وبینار توسط برگزارکنندگان وبینار و متخصصین این حوزه در نظر گرفته شده است. اگر نمیدانید وبینار چیست، این رویداد برای شماست.

رویداد روز وبینار یا وبیناردی

با حضور در رویداد «روز وبینار» (Webinar Day) از متخصصین و فعالین این حوزه یاد می‌گیرید که چگونه یک وبینار موفق برگزار کنید، چگونه از طریق برگزاری وبینار یک جریان درآمدی ثابت داشته باشید و شرکت‌ها چگونه می‌توانند از وبینار به عنوان ابزاری برای رشد و توسعه کسب و کارشان استفاده کنند.

این رویداد ۲۱ مهر ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در تالار مولانا دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور ۴۰۰ نفر از افراد با تجربه در برگزاری وبینار، علاقه‌مندان به شروع فعالیت در این حوزه، مدرس و سخنرانان برتر و مدیران شرکت‌ها، بلاگرها، اینفلوئنسرها و مدیران استارتاپ‌های مطرح و متخصصان و فعالین اکوسیستم استارتاپی، کارآفرینی و بازاریابی کشور برگزار خواهد شد و فرصت خوبی برای شبکه سازی و آشنایی با این افراد فراهم است.

همچنین به‌منظور تسهیل حضور افراد از سرتاسر دنیا در این رویداد، یک بلیت برای مشاهده پخش زنده تعریف شده است تا افرادی که ساکن تهران نیستند و امکان حضور فیزیکی در رویداد را ندارند بتوانند به صورت زنده رویداد را مشاهده نمایند.

برای ثبت‌نام و حضور در این رویداد می‌توانید از کد تخفیف ویژه ۷۰ درصدی eseminar استفاده کنید.

همین الان ثبت نام کنید