وبلاگ ایسمینار | وبینار برگزار کنید، وبینار شرکت کنید

آموزش آنلاین با ایسمینار

برگزاری وبینار و آموزش آنلاین با ایسمینار

آموزش آنلاین و آموزش مجازی این روزها بسیار زیاد شده است و خیلی از افراد کلاس های خود را به صورت آنلاین برگزار می کنند. همچنین افراد ترجیح می دهند به جای حضور در کلاس های حضوری، کلاس های مجازی ثبت نام کنند و از راه دور و به صورت آنلاین آموزش ببینند. ایسمینار یکی از پلتفرم هایی است که امکان ایجاد وبینار را برای مدرسین فراهم کرده است و کاربران به راحتی می توانند از این خدمات استفاده کنند.
برای اینکه از خدمات این پلتفرم ارزان‌تر و با کد تخفیف استفاده کنید، می‌توانید وارد وب سایت تخفیف هات شده و کد تخفیف ایسمینار را رایگان دریافت کنید.

سایت تخفیف هات

وبینار چیست؟

وبینار به کلاس ها، دوره های آموزشی، آموزش مجازی و یا سیمینارهایی که به صورت آنلاین برگزار می شوند، گفته می شود. از طریق webinar و محیط وب تعاملی دو طرفه میان برگزار کننده و شرکت کنندگان به صورت آنلاین ایجاد می شود. در وبینار امکان دیدن تصویر مدرس، اشتراک فایل ارائه، پخش ویدئو، تعامل مستقیم با کاربران و … وجود دارد.

وبینار مزیت هایی دارد و این مزیت ها شامل صرفه جویی در هزینه و زمان می شود. به این صورت که برای شرکت در وبینار نیاز به خروج از منزل نیست و به همین دلیل در وقت و هزینه صرفه جویی می‌شود.

ایسمینار چیست؟

eseminar پلتفرمی برای مدیریت و برگزاری وبینار و رویدادهای زنده و آنلاین می باشد. با ایسمینار هم می توانید وبینار برگزار کنید و هم می توانید در وبینار شرکت کنید. ایسمینار با هدف برقراری عدالت آموزشی، مهارت افزایی، تبادل دانش و مهارت های کاربری، احترام متقابل و تجربه ی خوب فعالیت می کند. در این پلتفرم، وبینارهایی در حوزه های استارتاپ، بازاریابی، برنامه نویسی، توسعه‌ی فردی، کسب و کار و … برگزار می‌شود.

برای داشتن کد تخفیف ایسمینار و استفاده از خدمات این وب سایت می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید. کد تخفیف رایگان و تست شده‌ی ایسمینار در این وب سایت در دسترس کاربران می‌باشد.

در ایسمینار آموزش بدید

ایسمینار پلتفرمی است که مشکل آموزش آنلاین را برای شرکت کنندگان و همچنین برگزار کنندگان حل کرده است. آموزش آنلاین برای حوزه های محتلف در این وب سایت با موفقیت و به راحتی صورت می‌گیرد. تاریخ و ساعت مشخصی برای کلاس و دوره به صورت آنلاین از قبل مشخص می شود و برگزار کننده و شرکت کننده در زمان تعیین شده آنلاین می شوند و آموزش آنلاین صورت می گیرد.

برگزاری وبینار و کلاس آنلاین

خرید فیلم آموزشی

برای دوره هایی که در ایسمینار برگزار می شود، این امکان وجود دارد تا فیلم آموزشی ضبط شود و برای فروش در این سایت قرار گیرد. در زمان ثبت نام کاربران می توانند انتخاب کنند که در دوره به صورت آنلاین حضور داشته باشند و فیلم آموزشی را نیز دریافت کنند. همچنین می توانند انتخاب کنند که در دوره و کلاس به صورت آنلاین حضور نداشته باشند و تنها فیلم ضبط شده را در پروفایل کاربری خود دریافت کنند.

حتی بعد از برگزاری وبینار نیز امکان خرید فیلم آموزشی در ایسمینار وجود دارد و کاربران به راحتی می توانند خرید فیلم آموزشی را انجام دهند. تمامی فرآیندها برای خرید ویدئوهای آموزشی به صورت آنلاین صورت می گیرد.

آموزش مجازی رایگان

در ایسمینار گاها آموزش مجازی به صورت رایگان نیز صورت می گیرد. معمولا برخی از اساتید وبینار خود را به صورت آموزش مجازی رایگان برگزار می کنند. همچنین برخی دیگر فیلم ضبط شده‌ی کلاس آموزش مجازی خود را به صورت رایگان بر روی سایت ایسمینار در دسترس کاربران قرار می دهند. برای دریافت و دیدن این ویدئوها نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست و به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دارد.